NicProxy Alan Adı Kayıt Operatörü

ICANN-Akredite Kayıt Operatörü

İşlemleriniz ICANN
Koruması Altında.

Alan adı işlemlerinizde
büyük güvence!

Müşteri Girişi

Akreditasyonlar ve Merkezi Kayıt Operatörleri

ICANN Accredited Registrar

NicProxy ICANN (Internet Corporation For Assigned Names and Numbers) tarafından akredite edilmiş kayıt operatördür.

NicProxy'den yapılan tüm alan adı işlemleri Nics Telekom'un yanısıra ICANN'ın da koruması altındadır. Bu koruma alan adı üzerindeki kanuni haklarınız, erişebilme ve yönetebilme haklarınızı kapsamaktadır.

VeriSign Certified Registrar

VeriSign .com, .net, .cc ve .tv uzantılı alan adlarının yetkili kayıtlarını yönetir. NicProxy VeriSign Certified Registrar olarak .com ve .net uzantılı alan adlarını direkt olarak kayıt edebilme ve yönetebilme hakkına sahiptir.

PIR Certified Registrar

Public Interest Registery .org uzantılı alan adlarının yetkili kayıtlarını yönetir. NicProxy PIR Certified Registrar olarak .org uzantılı alan adlarını direkt olarak kayıt edebilme ve yönetebilme hakkına sahiptir.

Afilias Certified Registrar

Afilias .info uzantılı alan adlarının yetkili kayıtlarını yönetir. NicProxy Afilias Certified Registrar olarak .info uzantılı alan adlarını direkt olarak kayıt edebilme ve yönetebilme hakkına sahiptir.

NeuStar Certified Registrar

NeuStar .biz uzantılı alan adlarının yetkili kayıtlarını yönetir. NicProxy NeuStar Certified Registrar olarak .biz uzantılı alan adlarını direkt olarak kayıt edebilme ve yönetebilme hakkına sahiptir.

GDI Certified Registrar

Global Domains International, Inc. .ws uzantılı alan adlarının yetkili kayıtlarını yönetir. NicProxy GDI Certified Registrar olarak .ws uzantılı alan adlarını direkt olarak kayıt edebilme ve yönetebilme hakkına sahiptir.

CentralNic Certified Registrar

CentralNic .eu.com, uk.net, us.com veya ru.com gibi 23 farklı alan adı uzantılarda yetkili Merkezi Kayıt Operatörüdür. NicProxy CentralNic Certified Registrar, mevcut üst seviye (TLDs) ve ülke kodlu üst seviye alan adlarında (ccTLDs) alternatif çözümler sunan CentralNic tarafında direkt olarak kayıt edebilme ve yönetebilme hakkına sahiptir.

Hemen başvur!

Nasıl NicProxy bayisi olabilirim? Bayi programı hakkında detaylı bilgi

NicProxy Haber

Tüm duyuru ve haberler  NicProxy RSS

NicProxy API, Bayi Araçları ve Platform hakkında detaylı bilgi

Test Sorgusu

www.