NicProxy Alan Adı Kayıt Operatörü

ICANN-Akredite Kayıt Operatörü

Türkiye'nin İlk Profesyonel
Kayıt Operatörü

Güven. Müşteri Memnuniyeti.
Tecrübe. Çözüm.

Müşteri Girişi

Hakkımızda

NicProxy ICANN (Internet Corporation For Assigned Names and Numbers) tarafından akredite edilmiş, sektörde internetin en popüler uzantılı alan adlarını (Top Level Domains - TLDs) çok uygun fiyatlar ile kayıt edebilme ve yönetebilme hizmetleri veren bir Kayıt Operatörü (Registrar) ve bir Combell NV sirketi olan Nics Telekomunikasyon A.S’nin dünya çapındaki bayi programıdır. Kayıt Servis Sağlayıcı (RSP), Alt Kayıt Operatörü alanında çalışmak isteyen tüm girişimciler ve firmalar için NicProxy eksiksiz çözümler sunar. Tüm NicProxy bayileri, şirketin özel "Program Uygulama Arayüzü (API)" veya "Web-tabanlı Yönetim Sistemi" üzerinden alan adı işlemlerini ve diğer ilgili hizmetleri sağlayabilirler.

NicProxy sektörün güvenilir ve istikrarlı firması olarak yeni bayilere kolaylık ve esneklik sağlar. Güvenli araç platformumuz ve servislerimiz, Kayıt Servis Sağlayıcılarına anında alan adı kayıt ve yönetimleri ile ilgili diğer hizmetleri kendi web sitelerinden de, kendileri için veya müşterileri için yayınlama imkanı sağlamaktadır.

Türkiye'nin alanında ilk ve öncü firması NicProxy, bayilerine kontrol, kişiselleştirme ve esneklik sağlayarak ürünlerini ve hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Profesyonelliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile NicProxy kurumların rekabet gücünü arttırmaya devam edecektir.

NicProxy bayiliği hakkında detaylı bilgi için satış bölümümüzle sales@nicproxy.com e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Hemen başvur!

Nasıl NicProxy bayisi olabilirim? Bayi programı hakkında detaylı bilgi

NicProxy Haber

Tüm duyuru ve haberler  NicProxy RSS

NicProxy API, Bayi Araçları ve Platform hakkında detaylı bilgi

Test Sorgusu

www.