NicProxy Alan Adı Kayıt Operatörü

ICANN-Akredite Kayıt Operatörü

NicProxy Bayilerine
Profesyonel Hizmetler

Markalaştırılabilir WHOIS
NicProxy API ve
7/24 Türkçe Teknik Destek

Müşteri Girişi

Hizmet Şartları, Koşulları ve Politikalar

Anti-Spam Politikası (İstenmeyen E-postalara Karşı Politika)

Nics Telekomunikasyon A.Ş. d/b/a NicProxy istenmeyen e-postaların (spam) iletimine tolerans göstermez. Spam gönderiminin tespiti için web sunucularımıza gelen ve giden tüm trafiği takip ederek, kötü amaçlı spam iddialarını kayıt altına almak için bir "kötü amaçlı spam uyumlu merkez" yürütmekteyiz. NicProxy ürün ve hizmetlerini kullanan tüm müşteriler ve bayiler bu politika ve kurallarına uymakla yükümlüdür. Spam gönderimi amacıyla NicProxy ürün ve servislerini kullanan şüpheli müşteriler tamamen incelenmiştir. Eğer NicProxy spam ile ilgili bir problem olduğunu tespit ederse, NicProxy durumu çözmek için gerekli işlemleri başlatacaktır. Spam uyumlu merkezimize abuse@nicproxy.com adresine e-posta göndererek veya aşağıdaki şikayet formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

NicProxy Spam (Istenmeyen E-posta) Tanımı

NicProxy, İstenilmemiş Ticari E-posta, İstenilmemiş Toplu E-posta veya alıcılarına reklam veya başka amaçlı gönderilen İstenilmemiş Fax gönderimlerini, göndericinden bu iletişimleri almak için ilk önceden onaylı izin almadan gönderileri spam olarak tanımlar. Bunlar aşağıdakiler ile sınırlı olmayıp aşağıdakileri kapsar:

  • E-posta mesajları
  • Haber grupları gönderimleri
  • Anlık mesajlar (MSN, Yahoo, AOL veya diğer anlık mesajlaşma programları)
  • Online chat odaları reklamları
  • Ziyaretçi defterleri veya Website forum gönderimleri
  • Fax teşvikleri

İzin Verilen ve Verilmeyen Durumlar

NicProxy sunucularının ve servislerinin yukarıdaki amaçlar için kullanılmasına izin vermez. NicProxy ürün ve hizmetlerini kullanmak için sadece yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uymayı kabul etmenin yanı sıra NicProxy Anti-Spam politikasına da kabul etmiş sayılırsınız. Ticari reklam ve/veya toplu e-posta veya faxlar sadece, özellikle göndericiden mesajları almak için "katılmayı tercih eden" alıcılara gönderilebilir. Bunlar bir yasal geri-dönüş adresi ve cevap adresi, gönderenin fiziksel adresi ve faxın veya e-postanın sayfa altında "katılmamayı tercih etme" metodu içermek zorundadır. NicProxy talebi üzerine, bir e-posta adresi veya faks numarası için "katılmayı tercih etme"'nin kesin kanıtı istenebilir.

İşlemler ve Prosedür

Eğer NicProxy söz konusu hizmetlerinin spam ile birlikte kullanıldığını tespit ederse, NicProxy herhangi bir web site barındırma, alan adı kaydı, e-posta hesapları veya diğer ilgili hizmetleri iki (2) günden az olmayan bir süre için yeniden-yönlendirebilir, durdurabilir veya iptal edebilir. Alan adı sahibi, bayi veya müşteri NicProxy'e, spam gönderiminin duracağını ve/veya spam gönderiminin kendilerinin adına yapıldığını gösteren bir e-posta ile cevap vermek zorunda olacaktır. NicProxy site, e-posta hesabı ve/veya hizmetleri tekrar aktifleştirmeden önce, geri iadesiz bir yeniden-aktifleştirme bedelinin ödenmesini talep eder. NicProxy hizmetlerin ilk defa kurtarılmasından sonra kötü amaçlı kullanımın durmadığını tespit ettiğinde, söz konusu alan adı ile ilişkili barındırma ve e-posta hesaplarını feshedebilir. Uygunsuz spam bildirimi: Ürünlerimiz ve hizmetlerimizden oluşturulan e-posta alıcılarını ve tüm müşteri ile bayilerimizi şüpheli spam bildirimini öneririz. Şüpheli uygunsuz kullanım, e-posta veya web sitemiz üzerinden "Spam Bildirim" formu ile bildirilebilir.

Email: abuse@nicproxy.com

Spam Bildirimi Formu

1. Adım - Spam Yapan Domain (Örn : nicproxy.com )
Domain Adı
   
 
2. Adım - Şikayetçi Bilgileri
E-mail
Şikayet E-Postası
(header ile birlikte)
Güvenlik kodu Güvenlik Kodu
 

Hemen başvur!

Nasıl NicProxy bayisi olabilirim? Bayi programı hakkında detaylı bilgi

NicProxy Haber

Tüm duyuru ve haberler  NicProxy RSS

NicProxy API, Bayi Araçları ve Platform hakkında detaylı bilgi

Test Sorgusu

www.